fbpx

Kısaca Hikayemiz...

Biz Zoru Başardık, Ürettik !

2008 yılında Ahmet Kumrulu liderliğinde 100% yerli sermaye ile başladığımız işe Kıvırcık Paspas ailesi olarak aşk ile devam ediyoruz.
2008 yılında küçük bir fabrikada bir formülasyon gelişti…
Bu formülasyon GURURLA Avrupanın ilk kıvırcık paspası olacaktı…

10 yılı aşkın tecrübemiz, modern tesislerimiz ve tecrübe sahibi kadromuz ile Kıvırcık Paspas olarak müşterilerimize hizmet verirken, İlkleri başarmaya devam ediyoruz.

1987 yılında başlayan ticari serüvenimiz PVC yer kaplaması sektöründe bizim lider olmamızı istedi…
O yıldan itibaren yatırımlarımızı esirgemeden PVC yer kaplaması sektöründe kullandık. 2009 yılında Avrupada ilk defa kurulan Kıvırcık Paspas üretim fabrikası ile birçok Avrupa ülkesine ihracat yaparak bu konuda öncü olduk.
Bu gün PVC yer kaplaması sektöründe 125 metre uzunluğunda heterojen PVC yer kaplama hattını ilk defa türkiye de oluşturduk. Bununla da kalmayıp hastanelerde olması zorunlu olan tek katmadan oluşan homojen PVC üretim hattını Türkiye de ilk defa başlattık. Tıpkı kıvırcık paspasda Türkiyenin lideri olduğumuz gibi homojen ve heterojen PVC yer kaplamasında Türkiyenin lideri olduk. Dekoratif yer kaplamaları konusunda inovatif çalışmalarımız sonlandı. Artık yine Türkiye de ilk defa Dekoratif Vinil Halıları üreterek dünyaya satmaya başladık. Gelecekte ülkemizin favorisi olduğunu Düşündüğümüz Türkiye deki İlk Vinil Halı üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz.

No products in the cart.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?